Birileri’nin

Düşünmeyi öylesine bırakıyorum işte. İyi şeyler düşünmek bana iyi gelmiyordu. Kötü olan ne varsa düşünüp , bende sana dair ne varsa atmak istiyordum. Başarmak zor , zor olsa da olmak zorunda. Sensiz geçen bilmem kaç ay oldu ? Bunun en kötüsü ise içimde yaşadığım onlarca duyguyu kimseyle paylaşamamak.

Ard arda gelen ağlama isteklerimin asıl sebebini bildiğim halde başka sebepler buluyor , çözümünü arıyorum. Bunu yapmamın asıl sebebi ise bu acıyı daha fazla yaşamak istemeyişimdi. Senli bir çözüm olmadığından ötürü , başka sebeplerde başka çözümler aramaktı. Bir fincan kahve de buldum lakin bildim ki o da çözüm değil.

Bunun böyle devam edeceğinden korkmaya başlıyorum. Her sabahın akşamını bekliyorum , o zaman bunları düşünürken kendimi daha rahat hissediyorum. Arada bir peçeteye ihtiyaç duyuyorum kalkıp almaya üşeniyorum. Hırkamı kullanmanın en mantıklı çözüm olduğunu düşünüyorum. Ne derseniz deyin. Rahatlık bunun adı ya da iğrençlik siz karar verin…

Gündüzleri yatağın içinden çıkmak için sürekli kendime 5dk veriyorum. Kalkmamak için çabalıyorum üstüme yıkılmış milyonlarca apartman varmışcasına kalkıyorum.

Gülümsememin tarifi imkansız , o kadar mutlu görünebilir mi bir insan ? Dünyanın en güzel düşlerine kavuşmuşçasına gülümsüyorum. Neden üzüntümü yaşayamıyorum anlamış değilim. Ondandır yataktan kalkmak istememelerim.

Kendi kendimi dizginlerken buluyorum. Herşeyin geçiceğine , kendimi inandırmaya çalışırken ki yüz ifademden sadece kaygı akıyor. Kendimi inandırmaya çalışıyorum , kendim bile buna inanmazken nasıl gerçekleşiceğinden şüphe duyuyorum. Zamana bırakıyorum , zamanın bana bıraktığından endişeleniyorum. Düşündüğüm ne varsa , düşündüğümle kalıyor.

Düşünmek için daha çok can toplamalıyım. Tükenmeye başladığımı hissediyorum.

Fakat bu yaralar birinin değil , birilerinin…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: