Bir Tohum “Serendi”

Büyük bir girişim.Tebrik mesajları da gönderebilirsiniz , kabul.

İlk’i olan her şeyi severim. İlk’i olduğun için seni de seviyorum. Kısa sürede ne derece dost olunur sorusunun cevabını bulduğum da aşikar. İnsan ön yargıyla yaklaştıklarıyla daha samimi oluyor vesselam. Bunu lise de fark etmiştim fakat hiç bir zaman değiştiremedim. Nefret ettiğim en sevdiğime dönüştü. En sevdiğimde , nefrete.

Ve öyle ki , başlarda ön yargıyla geldiysem de şimdilerde ön yargıdan eser kalmadığı gibi oldukça değerli tutuyorum. Fakat bir o kadar da korkarak yaklaşıyorum. Çok fazla samimiyetin getirebileceği ayrılıkları düşününce nasıl üzülüyorum bir bilseniz. Hüzün çöküyor , ne kadar kara bulut varsa hepsi üstümden geçiyor. Ben kolay kolay kimseden gidemeyenim , kahrolurum özür dilemeyi de hiç ihmal etmem üstelik haklıysam bile.

Bunu düşünmeyi ertelemek istiyorum. Ama yine de düşünmeyi bırakmayacağım. Hazırlıksız yakalanmak istemiyorum her halükarda buna hazırım. Duygusal çöküşlerimi dizginlemeyi de ihmal etmiyorum. Seni ihmal etmediğim gibi…

Kısa sürede bir insan ne denli değerli kılınır sorusu düşüyor aklıma sonra aklıma sen düşünce bunun çok da önemli olmadığını düşünüyorum. Uzun süredir tanıdığın insan değersiz kılınıyorsa eğer , kısa sürede de bir insan değerli kılınırmış bunu öğrendim. Şeytan işte , bir görünmüyor. Bazen kendimi şeytana söverken buluyorum hatta yanımda olduğunu düşünerek kolumu sağa sola hareket ediyorum belki çarpar diye ama oluru yok sanırım. Olsun.

Hayatta kimsenin yapamadığını yapmış gibi hissediyorum şu an kendimi. Rekorlar kitabına girer miyim ? Sahi sen de beni anlat birlikte girelim. Kapağına da en sevdiğin emojiyi koyalım. Bir kız anca bu kadar naif sever , dostunu. Dost diyorum asla arkadaş değil. Arkadaş olmak için çok yaşlıyız.

Bir keresinde beni unuttuğu için kızdığım , ertesi gün bir şey olmamış gibi yanına gittiğim kadar temiz ve bir o kadar hoş.

Neresinden tutsam bilemiyorum ama ben seni temizleyip tozunu alıp , çiçeklerle süslediğim en güzel rafa kaldırdım. Üstelik sürekli sulamayı , konuşmayı , kendimi anlatmayı ve seni dinleyi ihmal etmiyorum.

Ve şu an dünyaya seni anlatıyorum , mis gibi kokuyor.

Gülistan olmuş belli , iyice içine çek Seren diyormuş. Rekorlar kitabına giriyormuşsun.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: